O mnie

[wpseo_breadcrumb]

Sylwia Lewandowska

Sylwia Lewandowska

…wszystko zaczęło się dawno, dawno temu z pasji… do piękna, kreowania nowej rzeczywistości i chęci tworzenia nietuzinkowych i oryginalnych rozwiązań. Moja zawodowa przygoda z projektowaniem rozpoczęła się od projektowania ogrodów. To niezmiernie satysfakcjonujące zajęcie tworzenia miejsc relaksu, ciszy i harmonii zainspirowało mnie to pójścia o krok dalej. Ukończyłam szkołę na kierunku Aranżacja Wnętrz we Wrocławiu i obecnie projektuję kompleksowo wnętrza i ogrody.

Projektowanie to niezwykła podróż. Podróż w świat ludzkich potrzeb, upodobań i tęsknot. Dlatego nie zamykam się na projektowanie w jednym stylu. Lubię kreować oryginalne połączenia. Bliski jest mi styl fusion, czyli łączenie stylu nowoczesnego z elementami starych mebli i przedmiotów… któż ich nie ma?

W poszukiwaniu tych perełek przekopuję stare strychy i przemierzam liczne bazary. Znalezionym przedmiotom staram się nadać drugie życie, ponieważ ważne jest nie tylko to, jacy jesteśmy, ale także to, skąd pochodzimy i jaka jest nasza historia. Często odnaleziony wśród innych rękodzieł na takich właśnie bazarach świecznik, nie tylko znajduje zastosowanie funkcjonalne i ociepla swym światłem zacieniony kąt w naszym mieszkaniu, ale także nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat.. Był on przecież świadkiem czyjejś historii. Służył być może poprzedniemu właścicielowi długie lata, być może był prezentem ślubnym i przetrwał cały okres szczęśliwego małżeństwa kogoś, gdzieś… kiedyś…? Któż to wie? Takie „znaleziska” są częstym elementem w projektowanych przeze mnie przestrzeniach.

Dostają one nowe życie i wzbogacają swą unikalnością stosowane obecnie w projektowaniu style. Styl industrialny pozwala na aranżację przestrzeni w oparciu o przemysłowe meble i dodatki wykonane przez naszych cudnych rzemieślników. Styl art-deco, pełen prostoty i jednocześnie niesłychanej dbałości o formę. Styl nowoczesny, skandynawski i klasyczny… Tworzę je w oparciu o Twoje potrzeby i Twoje upodobania – nie odwrotnie. Moją pasją jest moja praca. Inspirację czerpię z doskonałości natury, prostych form i nieograniczonej wyobraźni. Siła kreowanych przeze mnie przestrzeni kryje się nie w poszczególnych elementach składowych, ale w spójnej, przemyślanej koncepcji.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Moją pasją jest moja praca

A w wolnych chwilach... majsterkuję, restaurując stare meble i tworząc nowe. Beztrosko spędzam czas w moim ogrodzie ciesząc się każdym pąkiem kwiatów, który wschodzi wiosną... Poza tym moją pasją od wielu lat jest joga i wszystko, co związane ze zdrowym trybem życia. Korzystając z dobrodziejstw natury, w domowym zaciszu, sporządzam naturalne kosmetyki i lecznicze mikstury z ziół zebranych z okolicznych łąk, którymi obdarowuję bliskich i przyjaciół.

Zdjęcia z Instagrama

@pracowniaclou

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.