Dekoracje

Dekoracja Wnętrz

Projekty wnętrz bez dekoracji są niekompletne. Nie można myśleć o wnętrzu, nie biorąc pod uwagę tego ostatniego szlifu, jakim są dodatki. Bez dekoracji wnętrze, choćby najpiękniejsze, pozostaje puste, bez klimatu. Dodatki są więc przysłowiową wisienką na torcie, tym, co nadaje danemu wnętrzu indywidualnego stylu, uwidaczniając tym samym charakter jego mieszkańców.

Wnętrze „z pazurem” czy w subtelnym „wymiarze”?

Nowoczesne meble, unikatowe dodatki do domu i elementy aranżacji utrzymane w stylu retro, vintage czy w klimacie nowoczesnym mogą być punktem wyjściowym do zaaranżowania wyjątkowej przestrzeni mieszkalnej. Kompozycja wnętrza powinna odzwierciedlać charakter i osobowość lokatora. Zatem, Ci odważniejsi z pewnością mogą sięgnąć po nieco bardziej szalone i szokujące dodatki do wnętrz, nadając aranżacyjnym dziwadłom iście designerski wymiar. Chcąc jednak wprowadzić nieco kontrastu do szalonej przestrzeni, zestawmy odważną kompozycję z nieco bardziej wysublimowanym designem. Efekt gwarantowany! Tak zróżnicowane wnętrze będzie szokowało i zaskakiwało. Nie bójmy się eksperymentować! Wsłuchujmy się w swoje nastroje i upodobania, i zmieniajmy nasze mieszkania, zgodnie z obecnym trendem, naszym nastrojem, nadchodzącą porą roku czy też nowo nabytą lampą, na którą właśnie „wpadliśmy” robiąc zakupy…i zaczarujmy nasze wnętrza…

Zadaj mi pytanie

Zadzwoń 607 795 817 lub wypełnij formularz, na podstawie którego przygotuję wstępną wycenę prac projektowych. Z doświadczenia wiem, jak ważne jest porozumienie na linii Klient - Projektant, dlatego, aby lepiej Ciebie poznać i w pełni przedstawić możliwości współpracy ze mną, zapraszam na NIEZOBOWIĄZUJĄCE SPOTKANIE WSTĘPNE.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.